Letní sezóna 2021

Zimní sezóna 2020/2021

poslední úprava: František Jahelka | 8. říjen 2020

Školení 2020/2021

Vážený příteli/Vážená přítelkyně,

PKL AZ MŠMT ve spolupráci s firmou František Jahelka, poskytování tělovýchovných služeb pořádá kurz amatérské kvalifikace instruktor lyžování, kvalifikace instruktor školního lyžování a profesionální kvalifikace cvičitelů   lyžování na chatě HERMÍNA v Pasekách nad Jizerou v termínu 16. – 20. 12. 2020.

Chata se nachází nad spodní stanicí sedačkové lanovky  PIZÁR. Přímo u této chaty je parkoviště pro osobní auta zdarma. Cena kurzu činí 4 645,-Kč. V ceně je započítáno ubytování, polopenze, pojištění, videotechnika a lektorné. Pro místní cena bez ubytování a stravy 1 950,-Kč. Kurz zaplať  bankovním převodem  u  České spořitelny č.ú.: 661868093/0800 (jako var. symbol napiš své jméno, nebo dat.naroz.). Je možno po domluvě platit i hotově proti příjmovému dokladu na místě.  Školení povedou lektoři AZ PKL s použitím videa.

Zahájení školení je ve středu 16. 12. ve 20 hod. na chatě Hermína. (telefonicky možno domluvit jinak). Doprava tam i zpět je individuální. Pro ty, kdo chtějí přijet autobusem, je možno zajistit odvoz z Rokytnice nad Jizerou /u benzínové pumpy/. Toto je třeba domluvit předem telefonicky.  S sebou přivez sjezdovou výzbroj a výstroj, pomůcky na mazání a údržbu lyží, tužku a blok. Pro kvalifikaci cvičitel i běžeckou výzbroj a výstroj /je třeba domluvit telefonicky podle stádia školení/.  Školení bude ukončeno zkouškami ze sjíždění /carvingové a modifikované oblouky, sjezdová průprava/  (pro cvičitele i z běžecké techniky a teorie).  Ukončení školení se předpokládá v neděli kolem 14. hodiny.

Veškeré informace na telefonickém čísle: 603 275 377

na e-mailové adrese:   franta.jahelka@volny.cz.

V případě  nejistých sněhových podmínek se o konání informuj telefonicky v týdnu před konáním kurzu.  Svah PIZÁR je uměle zasněžován.

František Jahelka
ředitel  PKL AZ MŠMT

Přihláška zde