Letní sezóna 2024

poslední úprava: |

Školení instruktorů a cvičitelů lyžování

Školení instruktorů a cvičitelů lyžování 2014

PKL AZ MŠMT ve spolupráci s firmou František Jahelka, poskytování tělovýchovných služeb pořádá kurz amatérské kvalifikace instruktor lyžování, případně zápočty a zkoušky na kvalifikaci cvičitelů lyžování na chatě HERMÍNA v Pasekách nad Jizerou v termínu 10. 12. - 14. 12. 2014

Chata se nachází nad spodní stanicí vleku PIZÁR. Přímo u této chaty je parkoviště pro osobní auta zdarma. Cena kurzu činí 3895,-Kč. V ceně je započítáno ubytování, polopenze, pojištění, videotechnika a lektorné. Pro místní cena bez ubytování a stravy 1490,-Kč.

Kurz zaplať složenkou typu C na adresu AZ PKL, nebo bankovním převodem u České spořitelnyč.ú.: 661868093/0800 (jako var. symbol napiš své jméno, nebo dat.naroz.). Je možno po domluvě platit i hotově proti příjmovému dokladu na místě. Školení povedou lektoři AZ PKL s použitím videa.

Zahájení školení je ve středu 10.12. ve 20 hod. na chatě Hermína. (telefonicky možno domluvit jinak). Doprava tam i zpět je individuální. Pro ty, kdo chtějí přijet autobusem, je možno zajistit odvoz z Rokytnice nad Jizerou /u benzínové pumpy/. Toto je třeba domluvit předem telefonicky. S sebou přivez sjezdovou výzbroj a výstroj, pomůcky na mazání a údržbu lyží, tužku a blok. Pro kvalifikaci cvičitel i běžeckou výzbroj a výstroj /je třeba domluvit telefonicky podle stádia školení/. Školení bude ukončeno zkouškami ze sjíždění /carvingové a modifikované oblouky, sjezdová průprava/ (pro cvičitele i z běžecké techniky a teorie). Ukončení školení se předpokládá v neděli kolem 14. hodiny.

Veškeré informace na telefonickém čísle: 603 275 377 anebo

na e-mailové adrese: franta.jahelka@volny.cz.

V případě nejistých sněhových podmínek se o konání informuj telefonicky v týdnu před konáním kurzu. Svah PIZÁR je uměle zasněžován.

Doškolení kvalifikace instruktor lyžování, instruktor školního lyžování a cvičitel lyžování 2014

PKL AZ MŠMT ve spolupráci s firmou František Jahelka, poskytování tělovýchovných služeb pořádá doškolení kvalifikace instruktor lyžování a cvičitel lyžování na chatě HERMÍNA v Pasekách nad Jizerou v termínu 12. 12. - 14. 12. 2014.

Chata se nachází nad spodní stanicí vleku PIZÁR. Přímo u této chaty je parkoviště pro osobní auta zdarma. Cena kurzu činí 2165,-Kč /pro členy PKL 1290,-Kč/. V ceně je započítáno ubytování, polopenze, pojištění, videotechnika a lektorné. Pro místní bez ubytování a stravy 890,-Kč. Kurz zaplať složenkou typu C na adresu PKL, nebo bankovním převodem u České spořitelny č.ú.: 661868093/0800 (jako var. symbol napiš své datum narození). Je možno po domluvě platit i hotově proti příjmovému dokladu na místě. Doškolení povedou lektoři AZ PKL s použitím videa.

Zahájení školení je v pátek 12.12. ve 20 hod. na chatě Hermína. (telefonicky možno domluvit jinak). Doprava tam i zpět je individuální. Pro ty, kdo chtějí přijet autobusem, je možno zajistit odvoz z Rokytnice nad Jizerou /u benzínové pumpy/. Toto je třeba domluvit předem telefonicky. S sebou přivez sjezdovou výzbroj a výstroj, pomůcky na mazání a údržbu lyží, tužku a blok. Pro kvalifikaci cvičitel i běžeckou výzbroj a výstroj /konkrétně domluvit telefonicky/. Doškolení bude ukončeno konzultací ze sjíždění /carvingové a modifikované oblouky, sjezdová průprava/ (pro cvičitele i z běžecké techniky). Ukončení doškolení se předpokládá v neděli kolem 14. hodiny.

Veškeré informace na telefonickém čísle: 603 275 377 nebo

na e-mailové adrese franta.jahelka@volny.cz .

V případě nejistých sněhových podmínek se o konání informuj telefonicky v týdnu před konáním kurzu. Svah PIZÁR je uměle zasněžován.