Letní sezóna 2024

poslední úprava: František Jahelka | 15. říjen 2010

Školení instruktorů a cvičitelů lyžování 2008

Školení instruktorů a cvičitelů lyžování 2008

AZ PKL ve spolupráci s firmou František Jahelka, poskytování tělovýchovných služeb pořádá kurz amatérské kvalifikace instruktor lyžování /případně zápočty a zkoušky na kurz cvičitelů/ a kurz instruktorů školního lyžování na chatě HERMÍNA v Pasekách nad Jizerou v termínu 10. -14.12..2008. Chata se nachází nad spodní stanicí vleku PIZÁR. Přímo u této chaty je parkoviště pro osobní auta zdarma.

Cena kurzu činí 3295,-Kč. V ceně je započítáno ubytování, polopenze, pojištění, videotechnika a lektorné. Kurz zaplať složenkou typu C na adresu AZ PKL, nebo bankovním převodem u České spořitelny č.ú.: 661868093/0800 (jako var. symbol napiš své jméno, nebo dat.naroz.). Je možno po domluvě platit i hotově proti příjmovému dokladu. Školení povedou lektoři AZ PKL s použitím videa.

Zahájení školení je ve středu 10.12. ve 20 hod. na chatě Hermína. (telefonicky možno domluvit jinak). Doprava tam i zpět je individuální. Pro ty, kdo chtějí přijet autobusem, je možno zajistit odvoz z Rokytnice nad Jizerou /u benzínové pumpy/. Toto je třeba domluvit telefonicky. S sebou přivez sjezdovou výzbroj a výstroj, pomůcky na mazání a údržbu lyží, tužku a blok. Pro kvalifikaci cvičitel i běžeckou výzbroj a výstroj. Školení bude ukončeno zkouškami ze sjíždění oběma pohybovými principy /pro cvičitele i z běžecké techniky a teorie/. Ukončení školení se předpokládá v neděli kolem 14. hodiny.

Veškeré informace na telefonickém čísle  :   603 275 377 a na e-mailové adrese: franta.jahelka@volny.cz

V případě nejistých sněhových podmínek se o konání informuj telefonicky v týdnu před konáním kurzu. Svah PIZÁR je uměle zasněžován.

Doškolení kvalifikace instruktor lyžování, instruktor školního lyžování a cvičitel lyžování 2008

PKL ve spolupráci s firmou František Jahelka, poskytování tělovýchovných služeb pořádá doškolení kvalifikace instruktor lyžování, instruktor školního lyžování a cvičitel lyžování  na chatě HERMÍNA v Pasekách nad Jizerou v termínu 12. -14.12..2008. Chata se nachází nad spodní stanicí vleku PIZÁR. Přímo u této chaty je parkoviště pro osobní auta zdarma.

Cena kurzu činí 1750,-Kč /pro členy PKL 1190,-Kč/. V ceně je započítáno ubytování, polopenze, pojištění, videotechnika a lektorné. Kurz zaplať  složenkou typu C na adresu   PKL, nebo bankovním převodem  u  České spořitelny č.ú.: 661868093/0800 (jako var. symbol napiš své datum narození). Je možno po domluvě platit i hotově proti příjmovému dokladu.  Doškolení povedou lektoři AZ PKL s použitím videa.

Zahájení školení je v pátek 12.12. ve 20 hod. na chatě Hermína. (telefonicky možno domluvit jinak). Doprava tam i zpět je individuální. Pro ty, kdo chtějí přijet autobusem, je možno zajistit odvoz z Rokytnice nad Jizerou /u benzínové pumpy/. Toto je třeba domluvit telefonicky.  S sebou přivez sjezdovou výzbroj a výstroj, pomůcky na mazání a údržbu lyží, tužku a blok. Pro kvalifikaci cvičitel i běžeckou výzbroj a výstroj.  Doškolení bude ukončeno konzultací ze sjíždění oběma pohybovými principy /pro cvičitele i z běžecké techniky a teorie/.  Ukončení doškolení se předpokládá v neděli kolem 14. hodiny.

Veškeré informace na telefonickém čísle  :   603 275 377 a na e-mailové adrese: franta.jahelka@volny.cz.

V případě  nejistých sněhových podmínek se o konání informuj telefonicky v týdnu před konáním kurzu.  Svah PIZÁR je uměle zasněžován.